Xin.pl - Media kreatywne s.c.

StartProdukty i usługiRealizacjeO firmieKontakt

Produkty i usługi

Planując rozpoczęcie, poszerzenie lub usprawnienie swojej działalności w sieci, warto sięgnąć po pomoc specjalistów. Nasza firma oferuje pełen wachlarz usług w zakresie tworzenia i modernizowania serwisów internetowych i sklepów interesowych, projektowania indywidualnych systemów dedykowanych, pozycjonowania stron internetowych, przygotowywania treści na serwisy społecznościowe oraz realizowania dowolnych projektów graficznych (w tym webdesign) czy aplikacji mobilnych.

Zapewniamy również późniejsze wsparcie techniczne i merytoryczne, a przygotowywane panele zarządzania treścią są intuicyjne i łatwe w obsłudze. W oparciu o wspólny dialog i dobro klienta, każdy projekt jest analizowany i starannie przygotowywany. Wszystkie funkcje czy aplikacje są starannie testowane w skrajnych warunkach i dostosowywane do istniejącego już systemu.

Sprawdzone rozwiązania dają gwarancję stabilności i sprawności, podejście nie uznające kompromisów pozwala na przygotowanie perfekcyjnych rozwiązań. Aby poznać szczegóły oferty xin.pl, wybierz interesujące Cię zagadnienie z menu po lewej stronie. Aby skontaktować się z firmą xin.pl wybierz zakładkę „Kontakt” z górnego menu. 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Xin.pl 2001-2017